כל הפוסטים בקטגוריה אופניים
21 בנובמבר 2012

ג'יימס הוא בחור לונדוני חביב הכותב את הבלוג המצוין Cycle Love. כמו כל בלוג שצובר תאוצה ופופולריות, ג'יימס החליט שהוא צריך קצת מרצ'נדייז ועיצב חולצה עם הלוגו של הבלוג. את החולצה הראשונה שתוזמן, כך התחייב, הוא יביא בעצמו רכוב על אופניו. הוא הניח שזה כנראה יהיה איפושהו בלונדון.

בפוסט היפה הזה ג'יימס מספר בתמונות ובמילים על מאה המיילים שעשה אל מחוץ ללונדון כדי להביא את החולצה. לא שזה מאוד רחוק או מאוד קשה, אבל בשביל אדם מן הישוב שכותב בלוג על אופניים בלונדון זה סיפור די נחמד. צוות קרוקודיל עובד במרץ על מרצ'נדייז משלנו אבל לא בטוח שנעשה את אותו הטריק.

30 באוקטובר 2012

לאחרונה מתרבים הסטארט-אפים שעובדים על פי התבנית – "כמו Airbnb ל _____". Airbnb בנו שוק לדירות להשכרה לתקופות קצרות, ומעבר לכך שמדובר במודל מצוין שמבוצע באופן מוצלח, אני חושב שיש הרבה דברים בחיים שלנו שייטב אם יוקל עלינו לחלוק אותם עם אחרים. כדי לגבות את דעתי במעשים, אוסיף שאני כבר מנוי לתל-אופן ולקאר2גו, ונענש ללא הרף על היותי מקדים לאמץ טרנדים חדשים.

Liquid, הפועלים כרגע רק בארצות הברית, מנסים ליצור מערכת לחיבור בין אנשים שרוצים להשכיר לאלה שרוצים לשכור אופניים. אני מקווה שיצליחו. אופניים הם בעיני אמצעי התחבורה המוצלח ביותר לערים שלא בנויות בטעות על הר, ובפעם הבאה שאהיה בעיר ראויה אשמח מאוד לרכוב על אופניים מהירות ונוחות כמו אלה שבתמונה ולא על אופניים בצבע ירוק חסה ששוקלות כמו אופנוע.